Açıklama

Yüzme havuzu , Fitness Center ve Sauna birimleri için üyelik mecburidir.

Üyelik süresi 1 yıldır.


OMÜ Öğrencilerinin yüzme kurslarına katılım için üyelik zorunluluğu yoktur. Diğer kullanıcıların kurslara katılabilmesi için üye olmaları gerekmektedir..

Tenis Kortu , Squash , Bilardo ve Masa Tenisi birimleri üyelik kapsamı dışında kullanılabilir. Lütfen iletişim numaramızdan randevu alınız .

Yıllık üyelik , spor kulübü ve kurs kayıtları için T.C. Nüfus Cüzdanı , Sürücü Belgesi veya Pasaport ( OMÜ Mensupları için kurum veya öğrenci kartı ) ile Pazartesi günleri hariç diğer tüm günler 08:00 - 20:00 saatleri arasında bizzat, resepsiyon birimine başvurulması gerekmektedir.

18 yaşın altındaki kullanıcıların, velileri ile başvurmaları gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine göre 6 yaşın altındaki çocuklar tesisten yararlanamazlar.

Sağlık beyanı ve veli izin belgesi tarafımızdan verilecektir.


SIKÇA SORULAN SORULAR 

- Tesise girişler otomasyon sistemi ile yürütülmektedir.

- Personelimiz veya öğrencilerimizin OMÜ kimlik kartlarına tanımlama yapılır, ekstra kart isteğinde bulunmayanlara kart tahsisi yapılmaz.

- Diğer üyelerimize, kişiye özel üye tanıtım kartları tanımlanarak teslim edilir. Üye kartları başkası tarafından kullanılamaz.

- Kartın kaybolması, bozulması, kırılması vb. durumlarda ₺10 kart ücreti tahsil edilir.

- Üyelik ücreti ödemesi yapıldıktan sonra üyelerimiz kartlarına bakiye yüklemesi yaparak kullanıma başlayabilirler.

- Fazla kullanımdan doğacak eksi bakiyeleri uygulayabilmek üzere bakiye yüklemeleri, resepsiyon biriminden en az 2 giriş ( OMÜ: ₺17 , Diğer : ₺20 ) şeklinde yapılmalıdır.

- Kondisyon Salonu ve Yüzme Havuzu(50m) aynı süre zarfında kullanılabileceği gibi ayrı ayrı da kullanılabilir.

- Üyelerimiz kendilerine ait kartlarını giriş turnikesine okutarak, 105 dakikalık kullanım için girişlerde 1 giriş ücreti ( OMÜ: ₺8,5 , Diğer : ₺10 ) bakiyelerinden düşer. Fazla kullanımlarda her 15 dk. -2₺ şeklinde kademeli olarak otomatik düşüm gerçekleşir. Detaylı tablo için lütfen bknz: Ücretlendirme - Fiyat Listesi 2019 .

- Kartta bulunan bakiyeler, üyelik yenilenerek tekrar kullanılabilir. 2 yıl içerisinde yenileme yapılmayan üyeliklerde bulunan krediler sistem tarafından otomatik olarak sıfırlanır. 


Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın !