Körfez Mahallesi, 55210 Atakum/Samsun

Üyelik

Anasayfa » Üyelik

Yüzme havuzu birimi için üyelik mecburidir.

Üyelik süresi 1 yıldır.

OMÜ Öğrencilerinin yüzme kurslarına katılım için üyelik zorunluluğu yoktur. Diğer kullanıcıların kurslara katılabilmesi için üye olmaları gerekmektedir..

Tenis Kortu , Squash , Bilardo ve Masa Tenisi birimleri üyelik kapsamı dışında kullanılabilir. Lütfen respsiyon biriminden randevu alınız .

Yıllık üyelik , spor kulübü ve kurs kayıtları için T.C. Nüfus Cüzdanı , Sürücü Belgesi veya Pasaport ( OMÜ Mensupları için kurum veya öğrenci kartı ) ile Pazartesi günleri hariç diğer tüm günler 12:00 – 19:30 saatleri arasında bizzat, resepsiyon birimine başvurulması gerekmektedir.

18 yaşın altındaki kullanıcıların, velileri ile başvurmaları gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine göre 6 yaşın altındaki çocuklar tesisten yararlanamazlar.

Sağlık beyanı ve veli izin belgesi tarafımızdan verilecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR 

– Tesise girişler otomasyon sistemi ile yürütülmektedir.

– Personelimiz veya öğrencilerimizin OMÜ kimlik kartlarına tanımlama yapılır, ekstra kart isteğinde bulunmayanlara kart tahsisi yapılmaz.

– Diğer üyelerimize, kişiye özel üye tanıtım kartları tanımlanarak teslim edilir. Üye kartları başkası tarafından kullanılamaz.

– Kartın kaybolması, bozulması, kırılması vb. durumlarda ₺15 kart ücreti tahsil edilir.

– Dolap anahtarının kaybolması, bozulması, kırılması vb. durumlarda ₺15 anahtar ve kilit ücreti tahsil edilir.

– Üyelik ücreti ödemesi yapıldıktan sonra üyelerimiz kartlarına bakiye yüklemesi yaparak kullanıma başlayabilirler.

– Fazla kullanımdan doğacak eksi bakiyeleri uygulayabilmek üzere bakiye yüklemeleri, resepsiyon biriminden en az 2 giriş ( OMÜ: ₺20 , Diğer : ₺24 ) şeklinde yapılmalıdır.

– Üyelerimiz kendilerine ait kartlarını giriş turnikesine okutarak, 105 dakikalık kullanım için girişlerde 1 giriş ücreti ( OMÜ: ₺10 , Diğer : ₺12 ) bakiyelerinden düşer. Fazla kullanımlarda her 15 dk. -2₺ şeklinde kademeli olarak otomatik düşüm gerçekleşir. Detaylı tablo için lütfen bknz: Ücretlendirme – Fiyat Listesi 2021
– Kartta bulunan bakiyeler, üyelik yenilenerek tekrar kullanılabilir. 1 yıl içerisinde yenileme yapılmayan üyeliklerde bulunan krediler sistem tarafından otomatik olarak sıfırlanır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: